preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Mijat Stojanović" Babina Greda

Login
Udžbenici za šk.god. 2018./2019.
Vremenska prognoza

 

Kalendar
« Prosinac 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Školsko zvono

Jutarnja smjena

 

1.sat

7:45

8:30

2. sat

8:35

9:20

3.sat

9:25

10:10

 

veliki odmor

4.sat

10:25

11:10

5.sat

11:15

12:00

6.sat

12:05

12:50

 

Poslijepodnevna smjena

 

1.sat

13:00

13:45

2. sat

13:50

14:35

3.sat

14:40

15:25

 

veliki odmor

4.sat

15:40

16:25

5.sat

16:30

17:15

6.sat

17:20

18:05

 

 

Srednje škole
Lista linkova je prazna
Brojač posjeta
Ispis statistike od 24. 10. 2012.

Ovaj mjesec: 710
Ovaj tjedan: 562
Danas: 34
Tražilica

E-novine

   

Tražilice

Web preglednici

         

Google Chrom    Internet Explorer   

         

   Mozilla         Opera            Safari

                                                                                                                                      Firefox

Djelatnici škole

Ravnateljica:

Đurđica Babić, prof. hrvatskoga jezika i književnosti i dipl. knjižničarka

Tajnica: Marija Lučić

Računovotkinja: Ana Barić

Stručne suradnice:

Pedagoginja: Helena Keškić, mag. pedagogije

Defektologinja:   Mihaela Pavičić, dipl., prof. defektolog, na zamjeni Doroteja Zovkić, prvostupnica psihologije

Knjižničarka:   Anita Ujaković, dipl.knjižničarka i prof. hrvatskoga jezika i književnost

 

Učiteljice razredne nastave:

1.a razred: Nevenka Čivić

1.b razred:Mira Pavlović

2.a razred: Vesna Stojanović

2.b razred: Marijana Blumenšajn

3.a razred: Anica Galović

3.b razred: Sanja Vuković

4.a razred: Ivana Gregorović

4.b razred: Đurđica Štoos

 

Razrednici u predmetnoj nastavi:

5.a  razred: Mirta Blažević, vjeroučiteljica (5.-8.r.)

5.b razred: Danijela Miškulin, nastavnica hrvatskoga jezika, na zamjeni Martina Rohaček, nastavnica hrvatskoga jezika  (5.ab i 7.ab r.)

6.a razred  Damir Gugić, nastavnik povijesti  (5.-8. r.)

6.b  razred Ivana Bilić Balentović, nastavnica engleskoga jezika   (6.ab, 7.ab i 8.ab r.)

7.a razred:  Lucija Lučić, nastavnica matematike i fizike       (5ab i 7.ab r.)
7.b razred:  Anamarija Ožvat, nastavnica prirode i biologije, na zamjeni Ivan Mihić, nastavnik biologije  (6.ab i 7.ab r.)

8.a razred:  Ivan Džalto, nastavnik geografije  (5.-8. r.)

8.b razred: Dubravko Sertić, nastavnik likovne kulture  (5.-8. r.)

8.c razred: Marina Pranjić, nastavnica hrvatskoga jezika  (8.c r.)

 

Ostali predmetni nastavnici:

 

Mirjana Lermajer, nastavnica prirode i kemije  (5.ab, 7.ab i 8.bc r.)

Borka Iljazović,  nastavnica hrvatskoga jezika  (6.ab i 8.ab r.)

Ivana Stažnik, nastavnica engleskoga jezika, na zamjeni Alen Ivelić, nastavnik engleskoga jezika  (1.-4., 5.ab r.)

Ivana Nenadić, nastavnica engleskoga jezika  (8.c r.)

Mirela Lovrić, nastavnica matematike i fizike  (6.ab i 8.ab r.)

Marko Vujić, nastavnik fizike i informatike  (7.a, 8.abc r.)

Katarina Čolakovac, nastavnica njemačkoga jezika   ( 4.-8.r.)

Marica Babić, nastavnica tjelesne i zdravstvene kulture      (5.-8.r.)

Darija Hostić, vjeroučiteljica  (1.-4.r.)

Ivan Petričević, nastavnik glazbene kulture  (4.-8.r.)

Boris Milovac, nastavnik tehničke kulture  (5.-8.r.)

Stjepan Lešić, nastavnik informatike (5.ab, 6.ab, 7.b r.)

Bojana Leko, nastavnica prirode, na zamjeni Sanela Vojnović (8.abc r.)

Dubravka Jakovac, nastavnica matematike  (8.c r.)

Dinka Kaluđer, nastavnica kemije  (8.a r.)

 

Tehničko osoblje:

Kuharica:  Mihaela Lučić

Spremači:  Ruža Matoš, Ivo Štivić, Jasna Iljazović

Domar: Ivan Rakocija

 

 

preskoči na navigaciju