preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Mijat Stojanović" Babina Greda

Login
Virtualna šetnja školom
Meteorološka postaja u Babinoj Gredi

 

 

http://istrastream.com/ws/os_babina_greda/

Kalendar
« Svibanj 2022 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

Školsko zvono
 
Jutarnja smjena
1. sat 7.45-8.30
2.sat 8.35-9.20
3.sat 9.25-10.10
veliki odmor
4.sat 10.25-11.10
5.sat 11.15.-12.00
6.sat 12.05-12.50
 
 
Poslijepodnevna smjena
1.sat 13.30-14.15
2.sat 14.20-15.05
3.sat 15.10-15.55
veliki odmor
4.sat 16.10-16.55
5.sat 17.00-17.45
6.sat 17.50-18.35
Srednje škole
Lista linkova je prazna
Brojač posjeta
Ispis statistike od 24. 10. 2012.

Ovaj mjesec: 1345
Ovaj tjedan: 297
Tražilica

E-novine

   

Tražilice

Web preglednici

         

Google Chrom    Internet Explorer   

         

   Mozilla         Opera            Safari

                                                                                                                                      Firefox

Djelatnici škole

Ravnateljica:

Đurđica Babić, univ. spec. educ.

Tajnica: Dubravka Beraković, mag. iur.

Računovotkinja: Ana Barić

Stručne suradnice:

Pedagoginja: Helena Keškić, mag. pedagogije, na zamjeni Ines Komljenović

Defektologinja:   Mihaela Pavičić, dipl., prof. defektolog

Knjižničarka:   Anita Ujaković, dipl.knjižničarka i prof. hrvatskoga jezika i književnosti

 

Učiteljice razredne nastave:

1.a razred: Vesna Stojanović, 

1.b razred: Marijana Blumenšajn

2.a razred: Anica Galović

2.b razred:Sanja Vuković

3.a razred: Ivana Gregorović

3.b razred: Đurđica Štoos

4.a razred: Nevenka Čivić

4.b razred:  Branka Babić

Nastava u kući: Marina Vidović

 

Razrednici u predmetnoj nastavi:

 

5.a razred:  Damir Gugić, učitelj povijesti  (5.-8. r.)

5.b  razred: Ivana Bilić Balentović, učiteljica engleskoga jezika   (6.ab, 7.ab i 8.ab r.)

6.a razred: Lucija Lučić, učiteljica matematike i fizike (6. i 8.r.)

6.b razred: Darija Hostić, vjeroučiteljica (1., 2., 6.r.)

7.a razred: Ivan Džalto, učitelj geografije (5.-8.r.)

7.b razred: Ivana Stažnik, učiteljica engleskog jezika (1.,2.,4. i 7.r.), na zamjeni Ivana Ravnjak

8.a razred:  Mirta Blažević, vjeroučiteljica (3.,4., 6., 7. i 8.r.)

8.b razred: Danijela Miškulin, učiteljica hrvatskoga jezika  (6.ab i 8.ab)

Ostali predmetni nastavnici:

Dubravko Sertić, učitelj likovne kulture (5.-8.r.)

Mirjana Lermajer, učiteljica prirode i kemije  (5.ab, 7.ab i 8.ab r.)

Borka Iljazović,  učiteljica hrvatskoga jezika  (6.ab i 8.ab r.)

Ivana Nenadić, učiteljica engleskoga jezika  (3.ab r.)

Ana Bakić, učiteljica njemačkog jezika (4.-8.r.)

Mirela Lovrić Džalto, učiteljica matematike i fizike  (6.ab i 8.ab r.), na zamjeni Tomislav Dimšić

Marko Vujić, učitelj fizike i informatike  (INF 4.-8.r, FIZ 8.b)

Marica Babić, učiteljica tjelesne i zdravstvene kulture (5.-8.r.)

Boris Milovac, učitelj tehničke kulture  (5.-8.r.)

Bojana Leko, učiteljica biologije (6.a,6.b, 8.b), na zamjeni Sanela Vojnović

Anamarija Ožvat, učiteljica prirode i biologije (6.a, 6.b i 7.a razred),

Ivan Petričević, učitelj glazbene kulture (4.-8.r.)

Katarina Petričević, učiteljica informatike (1.a, 2., 3.r.)

Tehničko osoblje:

Kuharica:  Mihaela Lučić, na zamjeni Vinka Koturić

Spremači:  Ruža Matoš, Ivo Štivić, Jasna Iljazović

Domar: Ivan Rakocija

 

 

 

 

preskoči na navigaciju