Datum objave: 20. ožujka 2024.
Kategorija: Naslovnica

Obilježen Dan očeva u razrednoj nastavi

Povodom obilježavanja Dana očeva 19. ožujka učenici razredne nastave sudjelovali su u brojnim aktivnostima.

Svi učenici su u školskom holu poslije velikog odmora  izveli pjesmu “Kad je tata tu, sve je ju-hu-hu!”.

Učenici 2.a razreda obilježili su Dan očeva uz druženje u školskoj knjižnici sa svojim tatama. Priredili su im kratki program, zakusku i poklone. Najzanimljivije su bile natjecateljske igre s tatama. Likovne radove koje su izradili učenici, učiteljica Nevenka je izložila na panou.

Međunarodni dan Frankofonije

Bonjour à tous! Comment ça va? Ça va super Od ove godine naši učenici imaju mogućnost učenja francuskog jezika u sklopu izvannastavne aktivnosti koju vodi učiteljica njemačkog jezika Ana Bakić.  Učenici i učiteljica su izradom panoa obilježili Međunarodni dan...