Školski odbor

Školom upravlja Školski odbor. Školski odbor donosi odluke o usvajanju svih zakonima propisanih akata: školskog Statuta , pravilnika, godišnjeg plana i programa rada i drugih. Školski odbor prati cjelokupan rad škole te donosi odluke, rješenja, zaključke, upute i daje mišljenje o svim važnim pitanjima, materijalno-financijskim, imovinsko-pravnim, radno-pravnim, pedagoškim i svim drugim.

Odbor ima 7 članova:

1. Marica Babić, predstavnica zaposlenika škole i sindikalna povjerenica, predsjednica Školskog odbora
  2. Ivan Džalto, iz reda Učiteljskog  vijeća,zamjenik predsjednice Školskog odbora
  3. Anita Ujaković, iz reda Učiteljskog vijeća
  4. Slaven Majić, iz reda roditelja
  5.  Marica Stojanović, predstavnica Vukovarsko-srijemske županije
  6.  Mirjana Gugić, predstavnica Vukovarsko-srijemske županije
  7.  Monika Užarević, predstavnica Vukovarsko-srijemske županije

Konstituirajuća sjednica održana je dana 3. svibnja 2021. godine te od tog dana teče četverogodišnji mandat članovima ovog saziva Školskog odbora.