Datum objave: 19. ožujka 2024.
Kategorija: Naslovnica

Završen mjesečni projekt “Moj dan u budućnosti”

Prezentacijom  filmova u školskoj knjižnici, završio je mjesečni projekt u nastavi Hrvatskog jezika: „Moj dan u budućnosti“.

Učenici osmih razreda dobili su zadatak osmisliti i snimiti svoj dan u budućnosti. Cilj projekta bio je snimiti dvominutni film u kojem će prikazati svoje životne ciljeve, tj. gdje se vide za petnaest godina. Učenici su u knjižnici premijerno predstavili i prikazali svoje filmove, a najbolje ocijenjeni filmovi dobili su nagradu.

Međunarodni dan Frankofonije

Bonjour à tous! Comment ça va? Ça va super Od ove godine naši učenici imaju mogućnost učenja francuskog jezika u sklopu izvannastavne aktivnosti koju vodi učiteljica njemačkog jezika Ana Bakić.  Učenici i učiteljica su izradom panoa obilježili Međunarodni dan...