preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Mijat Stojanović" Babina Greda

Login
Udžbenici za šk.god. 2018./2019.
Vremenska prognoza

 

Kalendar
« Listopad 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

Školsko zvono

Jutarnja smjena

 

1.sat

7:45

8:30

2. sat

8:35

9:20

3.sat

9:25

10:10

 

veliki odmor

4.sat

10:25

11:10

5.sat

11:15

12:00

6.sat

12:05

12:50

 

Poslijepodnevna smjena

 

1.sat

13:00

13:45

2. sat

13:50

14:35

3.sat

14:40

15:25

 

veliki odmor

4.sat

15:40

16:25

5.sat

16:30

17:15

6.sat

17:20

18:05

 

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 24. 10. 2012.

Ovaj mjesec: 1621
Ovaj tjedan: 216
Danas: 38

E-novine

   

Tražilice

Web preglednici

         

Google Chrom    Internet Explorer   

         

   Mozilla         Opera            Safari

                                                                                                                                      Firefox

Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Raspored školskih natjecanja
Autor: Đurđica Babić, 17. 1. 2018.

Na natjecanjima i smotrama sudjeluju učenici/e koji/e se kao pojedinci ili članovi određene skupine ističu znanjem, vještinama ili sposobnostima u skladu s programom/ pravilima pojedinog natjecanja ili smotre. Natjecati se mogu redoviti učenici/e osnovnih i srednjih škola Republike Hrvatske u skladu s načelom slobode izbora svakog učenika/ce.

Svrha natjecanja i smotri:

  • predstavljanje rezultata rada, znanja, vještina, sposobnosti i kompetencija učenika/ca i njihovih mentora/ica na određenom području
  • poticanje i motiviranje na sudjelovanje te međusobno natjecanje učenika/ca i natjecanje učenika/ca sa samim sobom

Školska razina natjecanja održat će se prema sljedećem rasporedu:


Predmet

Vrijeme i mjesto održavanja

Njemački jezik

23.1.(utorak) u 13,00 sati

učionica likovne kulture

Engleski jezik

24.1. (srijeda) u 13,00 sati

učionica vjeronauka

Matematika

25.1. (četvrtak) u 10,00 sati

učionica biologije

Likovna kultura

Do 29.1. (izložba)

Vjeronauk

31.1. (srijeda) u 13,00 sati

učionica likovne kulture

Geografija

1.2. (četvrtak) u 13,00 sati

učionica likovne kulture

Hrvatski jezik

5.2. (ponedjeljak) u  13,00 sati

Učionica hrvatskog jezika (4.a)

Povijest

6.2. (utorak) u 13,00 sati

Učionica tehničke kulture

Kemija

7.2. (srijeda) u 13,00 sati

Učionica vjeronauka

Biologija

8.2. (četvrtak)

Učionica likovne kulture

Sigurno u prometu

12.2.-24.3.

Natjecanje mladih Hrvatskoga Crvenog križa

10.3. (subota)

Tehnička kultura

Od 30.1. do 2.2.





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju